16:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ζάκυνθος - Παναχαϊκή 4-0.
16:50Κόκκινη Κάρτα
90': Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη στον Πέδρο. Με δέκα παίκτες θα τελειώσει το ματς η Παναχαϊκή.
16:48Αλλαγή
88': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Λέκκας αντί του Κρολ.
16:47Αλλαγή
87': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Σαμπατάκος στη θέση του Ι. Λαμπρόπουλου.
16:46Αλλαγή
86': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο: Ο Αντωνίου αντί του Ζαΐρι.
16:45
Όρφανίδης εκτέλεσε το κόρνερ και ο Σταματής από κοντά δίνει διαστάσεις θριάμβου στους γηπεδούχους, 4-0.
16:45Goal
85': ΓΚΟΛ για τη Ζάκυνθο
16:44Out
Σουτ Ζαΐρι, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία της Παναχαϊκής.
16:43
Ο Ορφανίδης αδειάζει όποιον βρίσκει μπροστά του, ο Κρολ από τα αριστερά μπήκε στην περιοχή, σουτ και 3-0.
16:43Goal
83': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!
16:41
Ο Σταματής από τα δεξιά έκανε το τακουνάκι και ο Ζέλλιος με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 2-0.
16:41Goal
81': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!
16:40Out
80': Ο Ζαΐρι έβγαλε σε Αποστόλου, σουτ, άουτ.
16:34Οφσάιντ
74': Υπόδειξη οφσάιντ στον Ρόκα. Δύσκολη φάση.
16:32Out
72': Δυνατό σουτ Σταματή, άουτ.
16:31Out
71': Κόρνερ Κουρέλλα από τα δεξιά, κεφαλιά Κρολ, άουτ.
16:30Απόκρουση
70': Καλό σουτ Σταματή, αποκρούει ο Στρέζος.
16:27Αλλαγή
67': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ρόκας στη θέση του Χούσα, ο οποίος κουτσαίνει...
16:19Corner
59': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο με τον Ζαΐρι, απομακρύνουν δύσκολα οι φιλοξενούμενοι.
16:14
Ο Κουρέλλας στο κόρνερ από τα δεξιά, ο Κυριακίδης τη δυνατή κεφαλιά από το ύψος του πρώτου δοκαριού και στα δίχτυα 1-0.
16:13Corner
53': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Εκτελεί ο Ορφανίδη, κεφαλιά του Κρολ στο πρώτο δοκάρι, με εκτίναξη διώχνει ο Στρέζος εντυπωσιακά σε νέο κόρνερ.
16:10Out
50': Φάουλ για τη Ζάκυνθο από μεγάλη απόσταση. Επιχειρεί απευθείας ο Ζαΐρι, άουτ...
16:09Απόκρουση
49': Ο Κουρέλλας κινείται από τα πλάγια, σουτ, μπλοκάρει ο Στρέζος.
16:07Corner
47': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Πέδρο, η μπάλα μετά από κόντρες φτάνει σε Παπανικολάου, σουτ Ι. Λαμπρόπουλου, κόντρες και ο κίνδυνος απομακρύνεται.
16:05Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
Έναρξη β' ημιχρόνου.
16:02Σχόλιο
Το παλεύει η Παναχαϊκή και μέχρι το 25΄στάθηκε καλύτερα, η Ζάκυνθος, ωστόσο, φάνηκε πως όσο περνούσε η ώρα βελτιωνόταν σε ένα γενικά μέτριο ματς. Οι φιλοξενούμενοι, ωστόσο, δεν απειλήθηκαν σοβαρά και είχαν ουσιαστικά τον έλεγχο.
15:51Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
Λήξη α' ημιχρόνου, στο 0-0 Ζάκυνθος και Παναχαϊκή.
15:47Κίτρινη Κάρτα
42': Κίτρινη κάρτα στον Μουκίδη.
15:47Goal
54': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!
15:46Out
41': Καλή στιγμή για τη Ζάκυνθο. Δυνατό σουτ Κουρέλλα έξω απο την περιοχή και δεξιά, ο Στρέτζος διώχνει και κρατά το μηδέν στην εστία του.
15:33Απόκρουση
28': Ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ο Κουρέλλας βγάζει τη σέντρα, ο Στρέζος δεν θα μπλοκάρει αρχικά, αλλά θα τα καταφέρει με δεύτερη προσπάθεια προ του Κρολ. Τραυματίζεται ο γκολκίπερ της Παναχαϊκής, μικρή διακοπή.
15:32Κίτρινη Κάρτα
27': Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο.
15:29Οφσάιντ
24': Υπόδειξη οφσάιντ στον Σταματή.
15:25Corner
20': Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Ι. Λαμπρόπουλο, διώχνουν οι αμυντικοί των γηπεδούχων.
15:22Απόκρουση
17': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή. Ατομική προσπάθεια του Πέδρο, σουτάρει δυνατά, διώνχει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη της φάσης.
15:21Απόκρουση
16': Εκτέλεση φάουλ για τη Ζάκυνθο με τον Κουρέλλα, δεν έχει πρόβλημα ο Στρέζος.
15:16Σχόλιο
Συμπληρώθηκαν τα πρώτα δέκα λεπτά χωρίς φάσεις, αλλά με τη Ζάκυνθο να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων.
15:05Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
1': Έναρξη αναμέτρησης.